Chatbot Lenka

08.11.2022
Chatbot
Chatbot Lenka

Som presvedčený o tom, že konverzačné rozhrania, v určitých oblastiach, prekonávaju tradičné grafické rozhrania. Uvedomujem si ale, že nie všade sa dajú aplikovať. Pred časom som vytvoril jednoduchú aplikáciu, využívajúcu konverzáciu, ktora môže dávať zmysel.

Už viac rokov sa trápim s cudzími jazykmi. Vyskúšal som viac kurzov i metód, no mám pocit, že sa príliš neposúvam. Aby som svoju situáciu zmenil, vyrobil som si pár nástrojov, ktoré mi s učením pomáhajú.
Neviem ako to máte vy, ale keď sa ja učím cudzí jazyk, potrebujem si často opakovať slovíčka. Vždy mi chýbala osoba, ktorá by ma slovíčka vyskúšala. Na takúto osobu mám ale celkom vysoké nároky. Pred takýmto človekom sa nesmiem báť urobiť chybu. Zároveň by takáto osoba mala byť k dispozícii vtedy, keď mám na slovíčka čas ja. Keďže som takéhoto pomocníka vo svojom okolí nemal, rozhodol som sa, že si ho vytvorím. Vzhľadom na to, že sa už niekoľko rokov venujem vývoju chatbotov, nebola to pre mňa až tak náročná úloha. Tak vznikol chatbot Lenka
Ja Lenku používam už nejakú dobu a pomáha mi najmä s písaním. Možno, táto moja virtuálna učiteľka angličtiny pomôže aj niekomu ďalšiemu.

chatbot lenka

Ďalšie články

Ako použiť chatbota?

Ako použiť chatbota?

Chatbot je už pomerne známa technológia. No stále sa ešte hľadajú tie najvhodnejšie aplikácie tejto technológie. Ktoré dávajú naozaj zmysel?

Je chatbot iba stroj?

Je chatbot iba stroj?

Nie vždy je chatbot iba počítačový program. Často potrebuje asistenciu ľudí. Je viac spôsobou ako ľudia a chatboti spolupracujú. Viac v mojom článku.

Boti na chate

Boti na chate

Dnes som sa netradične pozrel na gramatiku. Občas dostávam otázky ako správne písať slovo chatbot. V článku som popísal ako ho používam ja.

©2023 | Hurtis.sk